ტრენინგები თემაზე "ევროინტეგრაცია, აღმოსავლეთ-დასავლეთ პარტნიორობის მხარდაჭერა და საჯარო სექტორში ინიცირებული რეფორმების მონიტორინგი"
09 მარტი, 2013
2013 წლის 4-6 მარტს GRASS-ის დირექტორმა სერგი კაპანაძემ ბაკურიანში ჩაატარა ტრენინგები თემაზე "ევროინტეგრაცია, აღმოსავლეთ-დასავლეთ პარტნიორობის მხარდაჭერა და საჯარო სექტორში ინიცირებული რეფორმების მონიტორინგი".
ტრენინგები ჩატარდა პროექტის "ძლიერი სამოქალაქო საზოგადოება-გზა ევროინტეგრაციისკენ" ფარგლებში, რომელიც ხორციელდება ფონდის "ღია საზოგადოება საქართველოს" ფინანსური მხარდაჭერით "ქუთაისის განათლების განვითარების და დასაქმების ცენტრის" მიერ.

Trainings on the topic "European Integration, support of the East-West partnership and monitoring of the reforms in the public sector".
09 March, 2013
On March 4-6 2013, GRASS director Sergi kapanadze conducted trainings in Bakuriani on the topic "European Integration, support of the East-West partnership and monitoring of the reforms in the public sector".
Trainings were held for the representatives of the NGOs from Western Georgia under the OSGF supported project "Strong Civil Society - Path towards European Integration", which is implemented by the Kutaisi Education Development and Employment Center.